Виставки. Івано-Франківськ, 2018. Івано-Франківський краєзнавчий музей. Виставка живопису Осипа Сорохтея, організована  в рамках святкування 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Івано-Франківський краєзнавчий музей презентує  виставку живопису видатного українського художника Осипа Сорохтея з приватної колекції Любові та Олеся Сорохтеїв   

На виставці представлено 80 робіт, створених митцем у 1920-х – 40-х роках. Серед інших вирізняється серія «Хресна дорога», а також акварель «Зняття з хреста», що зберігаються у колекції родини Бабич. Надзвичайно цікавими є картини, які ілюструють сторінки історії Івано-Франківська (Станиславова) першої половини ХХ ст.

Переважна більшість творів Осипа Сорохтея зберігається в музейних збірках Львова, Івано-Франківська та ін., і лише частина – у родинних колекціях, котрі рідко може побачити широке коло громадськості. Маємо можливість доторкнутися до майстерності Осипа Сорохтея і переглянути твори, які дбайливо оберігає івано-франківська родина славетного художника.

https://www.ifkm.if.ua/page191.html